portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » dziękujemy za zbite lustro w windzie ...
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
piotr_RP 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Czw Maj 15, 2014 22:06
Posty: 104
Skąd: Poznań-Dębiec

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 20:00    Temat postu: dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

oby cię ch... pech 7 lat prześladował Very Happy
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 18:53    Temat postu: Re: dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

to moglbyc przypadek: nie musial tego zrobic celowo, oparl sie za mocno, stracil rownowage, cos wysokiego przewozil i sie przewrocilo.

co nie zmienia faktu, ze gdyby mi sie cos takiego stalo, to bym napisal do asmy by wymienili i przyslali mi rachunek.

p.s. ciekawe dlaczego z gory zakladamy, ze zrobil to mezczyzna Wink
Emiwie 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Sob Gru 31, 2016 15:16
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 15:22    Temat postu: Re: dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

Hmmm no nie wiem czy byś prosił o rachunek zakładając że konserwuje windy w naszym bloku Kone to strzelam ze oferta na lustro będzie oscylowala coś w granicach 1500 do 2000. Windy są na gwarancji jeszcze chyba, więc inna firma zrobić tego nie może bo tylko kone jest autoryzowane do wymiany tak czy owak jest to dewastacja i gdyby się kone uparlo mogliby ja zatrzymać bo w pewnym stopniu stanowi zagrożenie Smile
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 18:33    Temat postu: Re: dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

czyli rozumiem, że jak ktoś coś zepsuje to polecasz się nie przyznawać i zostawić zdewastowane, aż wspólnota tego nie naprawi?

jednak pozostanę przy swoich zasadach, jak coś psujesz to naprawiasz i to nie tylko dobre wychowanie takie zachowanie nakazuje. szkoda, że nie wszyscy nasi mieszkańcy myślą podobnie.

szczęśliwego nowego Smile
heliazot 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Śro Maj 14, 2014 23:19
Posty: 21
Skąd: Poznan Red Park

PostWysłany: Nie Sty 01, 2017 1:28    Temat postu: Re: dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

Ciekawe czy zarządca budynku Asma łaskawie weźmie się do pracy i zainstaluje nowe lustro a przynajmniej zlikwiduje to pęknięte . W obecnym stanie takie rozbite lustro zagraża zdrowiu, zwłaszcza dzieci, które też tu mieszkają.

Ciekawe również, czy Asma rzeczywiście dokonuje przeglądu instalacji elektrycznej , czy też to tylko taka ściema, bo od dobrych 3 miesięcy są przepalone żarówki w halogenowych reflektorach na parterze w holu i jakoś tego nie zauważono.
Emiwie 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Sob Gru 31, 2016 15:16
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 01, 2017 16:09    Temat postu: Re: dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

Po prostu mówię że ceny ich są mocno za wysokie. Ja akurat mam inną sytuację bo dogadalbym się z chłopakami z kone i sam wymienił bo robię to na codzień
JoannaZ 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 01, 2016 10:12
Posty: 125
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 11:09    Temat postu: Re: dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

Info z administracji:
lustro zostanie naprawione z pieniędzy z odszkodowania. Szkoda została zgłoszona, teraz czekamy na wpłynięcie środków po czym zlecimy odpowiedniej firmie wymianę lustra na nowe.
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 15:23    Temat postu: Re: dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

dzieki za informacje Super
JoannaZ 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 01, 2016 10:12
Posty: 125
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 9:38    Temat postu: Re: dziękujemy za zbite lustro w windzie ...

Cóż, tydzień minął i dalej lustro jak było zbite tak jest...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama