portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » ciagly brak ogrzewania etap 2
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ciagly brak ogrzewania etap 2

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
karolina.s 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Paź 23, 2016 22:40
Posty: 7
Skąd: poznań debiec

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 19:36    Temat postu: ciagly brak ogrzewania etap 2

hej,
od polowy grudnia dzialamy na 5 pietrze wmieszkaniu i co 2-3 dni nie mamy ogrzewania. czy u was tez taka sytuacja? z czego to wynika? az strach sie bac jak sie wprowadziemy ;/
maniek_poz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Mar 06, 2016 16:59
Posty: 21
Skąd: poznań

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 13:01    Temat postu: Re: ciagly brak ogrzewania etap 2

Ja mam grzejniki gorące. Poprostu otwórzcie sobie zawór na klatce schodowej oraz w rozdzielaczu w mieszkaniu oraz musicie odpowietrzyc grzejniki. Często "ekipa" wykonczeniowa przez pomyłkę zamyka ☺
Karino 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Nie Maj 31, 2015 11:24
Posty: 16
Skąd: poznań

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 21:18    Temat postu: Re: ciagly brak ogrzewania etap 2

Potwierdzam słowa manka_poz, ja też miałem zapowietrzone kaloryfery po ekipie remontowej. Po odpowietrzeniu już jest wszystko ok. Tylko bardzo dłuuugo trzeba czekać na ciepłą wodę w kranie Wink
drzonny 
   

Początkujacy


Dołączył: Sob Mar 19, 2016 17:35
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 21:35    Temat postu: Re: ciagly brak ogrzewania etap 2

Karino napisał:
Potwierdzam słowa manka_poz, ja też miałem zapowietrzone kaloryfery po ekipie remontowej. Po odpowietrzeniu już jest wszystko ok. Tylko bardzo dłuuugo trzeba czekać na ciepłą wodę w kranie Wink

a na którym piętrze tak długo się oczekuje? Smile
Karino 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Nie Maj 31, 2015 11:24
Posty: 16
Skąd: poznań

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 21:45    Temat postu: Re: ciagly brak ogrzewania etap 2

Na IV Sad
Betoniarz 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Sty 12, 2017 14:08
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 14:10    Temat postu: Re: ciagly brak ogrzewania etap 2

Warto sprawdzić, czy otwarty jest też tzw. zawór "powrotny".
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama