portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » ADMINISTRACJA I etap - kontakt, inne
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ADMINISTRACJA I etap - kontakt, inne

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
JoannaZ 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 01, 2016 10:12
Posty: 125
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 9:08    Temat postu: ADMINISTRACJA I etap - kontakt, inne

Drodzy Lokatorzy,
Mam temat w nawiązaniu do awarii jaka miała miejsce w budynku Red Park etap I w dn. 04.01.2016, a właściwie w sprawie niemożności skontaktowania się tego dnia z rzekomym opiekunem nieruchomości w tej awaryjnej sytuacji... W październiku w mailu z ASMY informowali, że opiekunem jest Łukasz Banach dostępny pod telefonem nr 883-316-491.

W dniu awarii próbowałam skontaktować się z opiekunem nieruchomości pod tym numerem wielokrotnie w przedziale czasowym od około 7:40 do 9:00. Mój mąż i kolega z 10 piętra też dzwonili kilkukrotnie, ale nikt z nas nie był w stanie zamienić chociażby słowa z panem opiekunem, gdyż numer nie był w ogóle odbierany. Pozostawiłam także sms-a z prośbą o pilny kontakt w związku z awarią. Wiadomość jednak została zignorowana i kontakt nie nastąpił właściwie do dnia dzisiejszego.

Czy Państwo się mogliście/możecie skontaktować pod tym numerem z administratorem? Nie może tak być, że mamy opiekuna, który nie odbiera, nie oddzwania, co to za porządki??
aniol_1 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Lut 27, 2015 18:20
Posty: 16
Skąd: stąd

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 10:08    Temat postu: Re: ADMINISTRACJA I etap - kontakt, inne

Może należy sprawę braku kontaktu przekazać do dyrekcji Asmy. Tak by przełożeni naszego opiekuna wiedzieli jaka jest sytuacja. Może akuratnie nie mógł się skontaktować z przyczyn niezależnych ale miło by było gdyby w końcu odebrał. Jakby nie było do jego obowiązków należą sprawy wspólnoty.
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 15:17    Temat postu: Re: ADMINISTRACJA I etap - kontakt, inne

mi poprzedni opiekun nie odpisywał w ogóle - ignorował, ale p. Łukasz odpisuje bardzo szybko na maile, a jak dzwoniłem to też odebrał więc ja nic mu do zarzucenia nie mam.
JoannaZ 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 01, 2016 10:12
Posty: 125
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 9:32    Temat postu: Re: ADMINISTRACJA I etap - kontakt, inne

Sama też później (po kilku dniach) kontaktowałam się z opiekunem w innej sprawie i wtedy już odebrał. Niemniej jednak dzwoniłam w sprawie niedziałających dzwonków i domofonu i do dziś sprawa nie jest załatwiona, więc trudno mówić o jakimś zachwycie.
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 16:37    Temat postu: Re: ADMINISTRACJA I etap - kontakt, inne

to u mnie poszło błyskawicznie. zauważyłem w piątek, że mi nie działa domofon, dzwonek. i zadzwoniłem w poniedziałek lub wtorek do asmy, że mi nie działa, to odpowiedział mi p. Łukasz, że zaraz przekaże informację firmie odpowiedzialnej za naprawę i będą się kontaktować.
po 2 godzinach - pewnie zbieg okoliczności - był pracownik tej firmy i naprawiał coś na piętrze w "szafach" i wieczorem zadzwoniła ta firma, że otrzymała zgłoszenie i prosi bym sprawdził, czy wszystko działa i działa.
więc w moim przypadku komunikacja jest bdb.
JoannaZ 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 01, 2016 10:12
Posty: 125
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 19:10    Temat postu: Re: ADMINISTRACJA I etap - kontakt, inne

No fajnie, przyszedł mail od Asmy że Magdalena Młodawska już nie pracuje.
A była to jedyna osoba tam, z którą był jakiś rzeczowy kontakt i naprawdę znała sprawy dotyczące nas i dało się coś z nią załatwić.
Sprawę o kradzież wody też ona miała udokumentowaną, teraz już pewnie nikt tego "nie ogarnie".
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama