portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Odśnieżanie zjazdu do hali garażowej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Odśnieżanie zjazdu do hali garażowej

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
maniek_poz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Mar 06, 2016 16:59
Posty: 21
Skąd: poznań

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 7:06    Temat postu: Odśnieżanie zjazdu do hali garażowej

Witam!
Czy ktoś z Państwa wie może kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie zjazdu do garażu. Wczoraj wieczorem trochę rozmarzlo w nocy dopadło śniegu a ja wyjeżdżając o 5 rano miałem nie lada problem z wyjazdem i ledwo mi się udało. A zjazd był cały zasypany śniegiem.
Acid1234 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Lut 28, 2014 8:35
Posty: 12
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 9:06    Temat postu: Re: Odśnieżanie zjazdu do hali garażowej

Mam również problem z podjazdem...
Kilkukrotnie już zwracałem uwagę na zaśnieżenie - oblodzenie podjazdu.
Nie widzę aby podjazd był odśnieżany, posypany solą lub chociażby piaskiem i to nie o godzinie 5 rano...
Napisałem też w tej sprawie maila do Asmy, ponieważ nie rozumiem czemu podjazd jest zaśnieżony - oblodzony.
Myślę, że jest to duże zagrożenie...
maniek_poz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Mar 06, 2016 16:59
Posty: 21
Skąd: poznań

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 9:33    Temat postu: Re: Odśnieżanie zjazdu do hali garażowej

Zgadzam się z Tobą ja dzisiaj będę interweniował w asmie. Bo dzisiaj naprawdę ledwo ledwo udało się wyjechać a wole nie myśleć co by było gdybym się stoczył i uderzył w ścianę... kto wtedy poniesie ewentualne koszty szkody...
Acid1234 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Lut 28, 2014 8:35
Posty: 12
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 13:51    Temat postu: Re: Odśnieżanie zjazdu do hali garażowej

Jako rozwiązanie może być:
Chlorek magnezu - 10x25kg worków =250 kg - 540 zł brutto z dostawą
( działa do -40 i jest kilkukrotnie bardziej wydajny w porównaniu do soli... średnio 2,5 kg na 100 m2).
piotr_RP 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Czw Maj 15, 2014 22:06
Posty: 104
Skąd: Poznań-Dębiec

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 18:34    Temat postu: Re: Odśnieżanie zjazdu do hali garażowej

maniek_poz napisał:
Zgadzam się z Tobą ja dzisiaj będę interweniował w asmie. Bo dzisiaj naprawdę ledwo ledwo udało się wyjechać a wole nie myśleć co by było gdybym się stoczył i uderzył w ścianę... kto wtedy poniesie ewentualne koszty szkody...



Pewnie jak wszystko co ostatnio słyszymy z jakiegoś ubezieczenia - pewnie naszego, bo henpol, który budował zbańczył, chyba że jakiegoś podwykonawcy Wink
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 16:34    Temat postu: Re: Odśnieżanie zjazdu do hali garażowej

jakbyście nie mogli podjechać, to zamiast wciskać hamulec na maksa w podłogę, delikatnie pulsacyjnie zjeżdzajcie w dół tyłem, bo jak wciśniecie hamulec do końca to was na boczną ścianę wrzuci Smile
maniek_poz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Mar 06, 2016 16:59
Posty: 21
Skąd: poznań

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 6:13    Temat postu: Re: Odśnieżanie zjazdu do hali garażowej

Cześć forumowicze!
Jak się wam dzisiaj wyjeżdżało z garażu? Ja zapomniałem łyżew bo jedno wielkie lodowisko... wogule nie posypane dopiero ochroniarz posypał mi na szerokość opon a i tak było wesoło. Za co My płacimy skoro i tak mają nas głęboko w d... czy musi ktos przypierdzielic żeby coś zrobili z tematem?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama