portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Distawca internetu - z czego korzystacie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Distawca internetu - z czego korzystacie?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jbg_red 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Mar 27, 2017 13:39
Posty: 1
Skąd: Redpark II

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 13:45    Temat postu: Distawca internetu - z czego korzystacie?

Hej wszystkim!

Czas zalozyc Internet w mieszkaniu. W windach i skrytpkach mocno reklamuje się Inea. Skąd Wy macie internet?

Korzystałem z tego dostawcy w kilku lokalizacjach w Poznaniu i nie byłem zadowolony. Kilkukrotny brak sieci, często prędkości niższe od deklarowanych. Dlatego wolałbym spróbować innego operatora.
Użytkowanie stricte domowe. 2 pc, telefony, konsola
Co polecacie?
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 20:25    Temat postu: Re: Distawca internetu - z czego korzystacie?

jeżeli chodzi o kablowy, nie radiowy, lub od operatora play itp. to chyba na bloku działa tylko inea.

ja mam 140 mb, speedtest 40mbps więc nie jest źle.
dodatkowo nie tnie się, nie zawiesza itp. więc jestem zadowolony.

cena 144 zl miesiecznie i w tym: telefon nie uzywam, internet (router-wifi), tv (pakiet z calym sportem bez canala, czyli euro,tvp,polsat,eleven) jeszcze nagrywaka pvr oraz multiroom

nic wiecej nie doradze, bo ofert innych operatorow nie znam.
pozdrawiam
mig1anc 
   

Stały bywalec


Wiek: 55
Dołączył: Śro Lip 02, 2014 10:40
Posty: 55
Skąd: Luboń

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 23:26    Temat postu: Re: Distawca internetu - z czego korzystacie?

można sprawdzić w Orange, mają ponoć mieć możliwość sprzedaży swoich usług w Poznaniu na kablach Inei. ale od kiedy, to nie wiem.
warto pytać, pewnie szczególnie tym, którzy mają tam komórki. bo pewnie za tym pójdzie też TV, prąd i usługi finansowe w bundlu.


btw: mam prąd z Orange, jest taniej.

_________________
mig1anc
redpark_new 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Nie Sty 24, 2016 19:34
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 23:32    Temat postu: Re: Distawca internetu - z czego korzystacie?

jeśli chodzi o Orange, to 1 blok od 30.04 po infrastrukturze inei podłączają usługi Smile o 2 data jeszcze nie wiadoma!
Ohmyl30SS 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Czw Mar 30, 2017 9:40
Posty: 8
Skąd: ańsk-Przymyu

PostWysłany: Śro Maj 10, 2017 9:05    Temat postu: Re: Distawca internetu - z czego korzystacie?

chce grać w kasynie moszcz kasyn internetowych คาสิโน รอยัล
mig1anc 
   

Stały bywalec


Wiek: 55
Dołączył: Śro Lip 02, 2014 10:40
Posty: 55
Skąd: Luboń

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 11:48    Temat postu: Re: Distawca internetu - z czego korzystacie?

potwierdzam - jest zasięg i można klikać/zamawiać
jeśli komuś trzeba porady - p2p pomogę

redpark_new napisał:
jeśli chodzi o Orange, to 1 blok od 30.04 po infrastrukturze inei podłączają usługi Smile o 2 data jeszcze nie wiadoma!

_________________
mig1anc
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama