portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Uszkodzone Auta Przez zerwane Opierzenie dachu z Galerii
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Uszkodzone Auta Przez zerwane Opierzenie dachu z Galerii

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
SIWY88 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Paź 08, 2017 12:58
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 13:30    Temat postu: Uszkodzone Auta Przez zerwane Opierzenie dachu z Galerii

Witam czy ktoś z Mieszkańców Red Parku miał uszkodzone auto przez czwartkowe wiatry (Ksawery)? Zauważyłem w sobotę dopiero ze mam uszkodzony dach auta, wybieram sie w poniedziałek do zarządcy Galerii aby to wyjaśnić. Jestem ciekaw co mi powiedzą i czy ich kamery działają, bo stałem w zasięgu kamer. Czy ktos ma rowniez Uszkodzone auto?
piotr_RP 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Czw Maj 15, 2014 22:06
Posty: 104
Skąd: Poznań-Dębiec

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 20:05    Temat postu: Re: Uszkodzone Auta Przez zerwane Opierzenie dachu z Galerii

i co byłeś zgłosić? pewnie by uchronić się przed kierowcami z takimi pretensjami wywiesili wielkie niebieskie tablice informacyjne o zakazie parkowania w nocy ... a przy okazji by rep park pare miejsc jeszcze sprzedał w tym roku , bo kasę na nowy blok zbierają pewnie, badz nowym klientom chca pokazac ze trzeba miejsca garazowe kupic.
pawada1980 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Gru 04, 2017 20:30
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 20:37    Temat postu: Re: Uszkodzone Auta Przez zerwane Opierzenie dachu z Galerii

No to zagadka się rozwiązała. Ci, którym uszkodziło samochody poszli się, pewnikiem, poskarżyć do zarządców galerii i teraz nikt z mieszkańców nie będzie mógł parkować w godzinach nocnych. BRAWO WY!!! Super
SIWY88 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Paź 08, 2017 12:58
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 23:49    Temat postu: Re: Uszkodzone Auta Przez zerwane Opierzenie dachu z Galerii

Ciekawe czy ty naprawialbys swój samochód z własnej kieszeni jakby ci coś z Galerii uszkodzilo za kilka tysięcy zlotych? Też na pewno poszedłbyś do Galerii! BRAWO TY !!! Hurra
koko13 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Maj 24, 2014 11:38
Posty: 28
Skąd: Poznań-Wilda

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 16:13    Temat postu: Re: Uszkodzone Auta Przez zerwane Opierzenie dachu z Galerii

To mamy problem z parkowaniem, chyba nie będą odholowywać aut z pod
galerii. Może tylko nalepki na szybę będą przyklejać Do bani...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama