portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Usuwanie usterek - Blok I
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Usuwanie usterek - Blok I

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 11:18    Temat postu: Re: Usuwanie usterek - Blok I

Po 30 miesiącach walki naprawili. Więc przecieku już nie ma.

Jeszcze zostało im przywrócenie elewacji do pierwotnego wyglądu, to mają podobno zrobić po zakończeniu etapu 3.
Blaszany 
   

Zaglądajacy


Wiek: 33
Dołączył: Nie Wrz 23, 2018 21:46
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 21:36    Temat postu: Re: Usuwanie usterek - Blok I

karolcia123poznan napisał:
Jak zamierzasz kupić mieszkanie w etapie IV to przede wszystkim nie wierz w zapewnienia dewelopera o terminie zakończenia budowy.


Zakończenie budowy etapu III w umowie deweloperskiej określone jest na 15 maja 2019. Zostało 1,5 miesiąca a budowa wre w tempie pracy naszych wschodnich sąsiadów.

Po drugie każdy etap budowany jest przez inną firmę budowlaną. Co też nie daje żadnej gwarancji co do jakości.


1. Przy budowie etapu IV ma zostać ta sama firma co budowała etap poprzedni.
2. Ja zostałem jasno poinformowano rok temu, że prace zakończą się "latem" i nikt mi nic nie obiecywał. Umowa deweloperska jest tak skonstruowana, że formalny odbiór mieszań może nastąpić nawet w grudniu 2019.
3. "nasi wschodni sąsiedzi" to określenie w postach, które czytałem jest przynajmniej niestosowne.
4. Przykro, że tak spartolona została robota w etap 1. Współczuje wszystkim nabywcom, którzy odczuli tego skutki. Kupując mieszkanie w budynku C wiedziałem o tym i zdecydowałem się na to dodatkowe ryzyko, tłumacząc sobie, że deweloper nie dopuści do kolejnego blamażu.
karolcia123poznan 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Śro Kwi 03, 2019 23:27
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 21:58    Temat postu: Re: Usuwanie usterek - Blok I

Blaszany napisał:
karolcia123poznan napisał:
Jak zamierzasz kupić mieszkanie w etapie IV to przede wszystkim nie wierz w zapewnienia dewelopera o terminie zakończenia budowy.


Zakończenie budowy etapu III w umowie deweloperskiej określone jest na 15 maja 2019. Zostało 1,5 miesiąca a budowa wre w tempie pracy naszych wschodnich sąsiadów.

Po drugie każdy etap budowany jest przez inną firmę budowlaną. Co też nie daje żadnej gwarancji co do jakości.


1. Przy budowie etapu IV ma zostać ta sama firma co budowała etap poprzedni.
2. Ja zostałem jasno poinformowano rok temu, że prace zakończą się "latem" i nikt mi nic nie obiecywał. Umowa deweloperska jest tak skonstruowana, że formalny odbiór mieszań może nastąpić nawet w grudniu 2019.
3. "nasi wschodni sąsiedzi" to określenie w postach, które czytałem jest przynajmniej niestosowne.
4. Przykro, że tak spartolona została robota w etap 1. Współczuje wszystkim nabywcom, którzy odczuli tego skutki. Kupując mieszkanie w budynku C wiedziałem o tym i zdecydowałem się na to dodatkowe ryzyko, tłumacząc sobie, że deweloper nie dopuści do kolejnego blamażu.


ad. 2
A ja zostałam jasno poinformowana dwa lata temu, że wpłacam pieniądze za mieszkanie w momencie odbioru kluczy, czyli 30 czerwca. Kasa wpłacona, mieszkania nie ma. Termin budowy wpisany jest dla checy, funu, czy może "orientacyjnie"?

ad.1
Po zasobności w informacje, kto jest wykonawcą IV etapu sądze, że Twój służbowy email kończy się na: @redpark.pl. a biuro masz w etapie I.

ad 3.
Będąc w okolicach budowy cięzko usłyszeć język polski. A nie jest to na pewno język naszych zachodnich sąsiadów. Patrząc na tempo rozwoju wschodnich sąsiadów i tempo pracy na budowie widzisz jakieś różnice? Co tu niestosownego?

ad.4
Deweloper już dopuścił do blamażu nie oddając kluczy do mieszkań w terminie. Zobaczymy jak z jakością. No ale w końcu jeszcze tylko IV etap i można założyć spółkę celową pod nową nazwą i odciąć się od tematu Wink
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama