portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Opóźnienia na Etapie III
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Opóźnienia na Etapie III

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MariolkaSzcz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 50
Dołączył: Śro Wrz 19, 2018 21:54
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Wrz 19, 2018 22:00    Temat postu: Opóźnienia na Etapie III

Budowa na pewno nie postępuje zgodnie z planem.
Ekipa składa się w sposób ponadprzeciętny z Panów z UKRAINY.
Jest na tyle źle, że duży dostawca betonu na L chciał wycofać się z dostaw, ponieważ betoniarki stoją w kolejec, bo Panowie z UKRAINY kręca tak potrzebne nadgodziny do bólu.
Przykładem chaosu jest wypadek, w którym operator dźwigu uszkodził kierowce betoniarki.

Popołudniowa zmiana na budowie to istny dramat obsługiwany przez Ukraińców.

Drogi RED estate sprawdźcie lepiej wykonawce Alfabet bo nie zmierza to w dobrym kierunku. A termin oddania kluczy coraz odleglejszy.
PiotrPP 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Pon Kwi 30, 2018 19:01
Posty: 4
Skąd: Poznań-Górczyn

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 21:32    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

Termin zakończenia budowy według umowy deweloperskiej to 15 maj 2019.

Postawili dopiero 7 piętro, czyli zostało im jeszcze 6.

Według deklarowanego terminu zostało 8 miesięcy na całość.

Szansa na dotrzymanie terminu wygląda zatem bardzo marnie.
MariolkaSzcz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 50
Dołączył: Śro Wrz 19, 2018 21:54
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 9:12    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

Red Park zaraz zacznie pisać, że wyprzedzają harmonogram budowy.
I pewnie wieżą w to tak jak w to, że ludzie w I etapie grzyb na ścianie z własnej winy mają.
MariolkaSzcz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 50
Dołączył: Śro Wrz 19, 2018 21:54
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 21:46    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

No to zaczynamy odliczanie- pierwszy dzień opóźnienia na budowie III etapu Red Park.
piotr_RP 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Czw Maj 15, 2014 22:06
Posty: 104
Skąd: Poznań-Dębiec

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 11:15    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

To juz chyba wiem dlaczego szlaban "popsuty" by na budowę mogli wjezdzac - widzę często cięzarówkę, ładowarki, jak sprytnie i szybko otwieraja majstry tę pseudo bramę kiedy potrzebują, a nie czekać będą na cie... tfu ochroniarza, aż im szlaban podniesie . Dlatego wjeżdzają od tej strony i by szybciej robić , bo może jakieś kary lecą.
bazylek23 
   

Zaglądajacy


Wiek: 39
Dołączył: Wto Paź 14, 2014 9:05
Posty: 19
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 9:12    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

piotr_RP napisał:
To juz chyba wiem dlaczego szlaban "popsuty" by na budowę mogli wjezdzac - widzę często cięzarówkę, ładowarki, jak sprytnie i szybko otwieraja majstry tę pseudo bramę kiedy potrzebują, a nie czekać będą na cie... tfu ochroniarza, aż im szlaban podniesie . Dlatego wjeżdzają od tej strony i by szybciej robić , bo może jakieś kary lecą.

Jeśli widziałeś nieprawidłowo otwierany szlaban to szkoda, że nie zgłosileś tego Krajewskiemu ( no chyba, że to zrobiłeś to przepraszam). Niestety naprawa oczywiście będzie naszym kosztem a z tego co słyszałam znowu pójdzie na to parę tysięcy. Jeśli majstry były takie sprytne to powinien Red/Joker zapłacić za naprawę.
piotr_RP 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Czw Maj 15, 2014 22:06
Posty: 104
Skąd: Poznań-Dębiec

PostWysłany: Śro Maj 22, 2019 22:18    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

bazylek23 napisał:
piotr_RP napisał:
To juz chyba wiem dlaczego szlaban "popsuty" by na budowę mogli wjezdzac - widzę często cięzarówkę, ładowarki, jak sprytnie i szybko otwieraja majstry tę pseudo bramę kiedy potrzebują, a nie czekać będą na cie... tfu ochroniarza, aż im szlaban podniesie . Dlatego wjeżdzają od tej strony i by szybciej robić , bo może jakieś kary lecą.

Jeśli widziałeś nieprawidłowo otwierany szlaban to szkoda, że nie zgłosileś tego Krajewskiemu ( no chyba, że to zrobiłeś to przepraszam). Niestety naprawa oczywiście będzie naszym kosztem a z tego co słyszałam znowu pójdzie na to parę tysięcy. Jeśli majstry były takie sprytne to powinien Red/Joker zapłacić za naprawę.



Zgłosiłem, do tej pory brak info kiedy zostanie naprawione (dziwne co?) chyba czesci z aliexpress idą z chin Wink może szybciej i nie wiele drożej nowy by było postawić.

PS.

A Ty zgłosiłeś?
bazylek23 
   

Zaglądajacy


Wiek: 39
Dołączył: Wto Paź 14, 2014 9:05
Posty: 19
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 21:31    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

piotr_RP napisał:




Zgłosiłem, do tej pory brak info kiedy zostanie naprawione (dziwne co?) chyba czesci z aliexpress idą z chin Wink może szybciej i nie wiele drożej nowy by było postawić.

PS.

A Ty zgłosiłeś?


Nie, nie zgłosiłam bo nigdy nie byłam świadkiem takiej sytuacji ale gdybym była to na pewno nie zostawiłabym tego bez echa - w końcu są to nasze pieniądze i jeśli sami nie będziemy reagować to nikt za nas tego nie zrobi.
Fakt tempo naprawy żałosne. I nie powiem ale tak jak do tej pory byłam zwolennikiem ochrony tak powoli zaczynam zmieniać zdanie widząc co się dzieje bo to jest jakaś droga żenada...
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Maj 29, 2019 20:20    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

Cześć
Ale, co to znaczy, ze otwierali sami ? Widział ktoś na czym to polegało ?
Ja zgłoszę. Niech sprawdza taśmy jak to się stało. Jak nie znajda lub pętla już nadpisala obraz to niech naprawiaja z ubezpieczenia jokera.
Pozdrawiam
Bombel_EPKS 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2019 11:42
Posty: 93
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 07, 2019 15:14    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

Odnośnie opóźnienia to czy Wy też przestaliście dostawać maile z postępem budowy gdzieś od połowy maja?
I czy ktoś się orientuje kiedy budynek III etapu uzyska pozwolenie na użytkowanie?
Bo to, że rozpoczęły się odbiory to wiadomo, że tylko po to, żeby nas uspokoić...
karolcia123poznan 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Śro Kwi 03, 2019 23:27
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 07, 2019 22:30    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

Jakie opóźnienia ? Red Park już zaczął zaklinać rzeczywistość i na sponsorowanym artykule z urbanity.pl widnieje informacja, że budowa dobiegła końca. Co najlepsze dobiegła końca w 19 miesięcy (PLANOWO?!). Właśnie leci 22 miesiąc, a budowa ciągle trwa. No ale sądząc po logice tego dewelopera to jeżeli nie widać rusztowania w okół bloku to przecież budowa skończona.


Red park urbanity.jpg

Red park urbanity.jpg


Bombel_EPKS 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2019 11:42
Posty: 93
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 1:00    Temat postu: Re: Opóźnienia na Etapie III

Brak słów Cenzura Wstyd
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama