portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
piotr_RP 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Czw Maj 15, 2014 22:06
Posty: 104
Skąd: Poznań-Dębiec

PostWysłany: Śro Lis 07, 2018 8:54    Temat postu: Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

Witam,

Dziś rano podchodząc rano do samochodu zobaczyłem popękaną szybę (pajęczyna) i obok leżącą tuję. Samochód miałem zaparkowany w tych dwóch miejscach przy bloku 382, ktoś ewidentnie albo miał imprezę i było grubo albo robił porządki na balkonie albo specjalnie to zrobił. Stąd moja prośba może ktoś coś słyszał lub widział.

PS.
Z uzyskanej już informacji Asma nie ma ubezpieczonych aut przed blokiem, jedynie w garażu.

Za wszelkie informacje (również te na priv) dziękuję
Piotr
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lis 07, 2018 10:18    Temat postu: Re: Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

a kamera na drugim budynku (drzwi) tego miejsca nie obejmuje ?
albo lornetka i na drugi budynek i zobaczyć zanim posprzątają kto na balkonie ma tego rozmiaru tuje, albo kto ma pozostałości piasek, doniczki itp.

pewnie nikt tego w nocy nie widział mało przejściowe miejsce.
słabo, współczuje.
pozdrawiam
piotr_RP 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Czw Maj 15, 2014 22:06
Posty: 104
Skąd: Poznań-Dębiec

PostWysłany: Śro Lis 07, 2018 14:42    Temat postu: Re: Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

Problem zgłosiłem na Policję, że było jasne. Te kamery co Red Park montował to gó...o wielkie jakość żadna. Niby kolo wejscia do 382 znalazlem doniczkę - czarny standardowy plastik, ale ktoś mógł to mieć wstawione w jakość porcelanowa albo ratanowa doniczkę. Z tą lornetką jakiś pomysł jest.
amoroza 
   

Stały bywalec


Wiek: 57
Dołączył: Pon Wrz 11, 2017 21:03
Posty: 89
Skąd: poznań

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 8:19    Temat postu: Re: Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

Czy dobrze zrozumiałam Pana, że stał Pan przy ogrodzeniu od parku na ,, kopercie,,?
piotr_RP 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Czw Maj 15, 2014 22:06
Posty: 104
Skąd: Poznań-Dębiec

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 22:00    Temat postu: Re: Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

Tak. Wielu mieszkańców zostawia tam jeszcze samochody na noc.
amoroza 
   

Stały bywalec


Wiek: 57
Dołączył: Pon Wrz 11, 2017 21:03
Posty: 89
Skąd: poznań

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 9:43    Temat postu: Re: Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

O jejku to bardzo mi przykro. W pierwszym bloku na balkonach jest pełno iglaków. To przykre, co się stało. Widziałam lawetę to pewnie Pana auto było.
Nie chcę mi się wierzyć, że specjalnie ktoś to zrobił.
To chyba raczej w trakcie porządków.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama