portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Gabinet Weterynaryjny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gabinet Weterynaryjny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
koko13 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Maj 24, 2014 11:38
Posty: 28
Skąd: Poznań-Wilda

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 16:40    Temat postu: Gabinet Weterynaryjny

Czy tabliczka z miejscem parkingowym zarezerwowanym dla weterynarza jest za zgodą wspólnoty czy samowolka właściciela?
kat_poz16 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Kwi 06, 2016 11:25
Posty: 15
Skąd: Pozn

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 10:03    Temat postu: Re: Gabinet Weterynaryjny

Z tego, co zrozumiałam na zebraniu wspolnoty, miało nie być oznaczone. Gabinet weterynaryjny miał mieć dostęp do miesjca, ale tak jak wszyscy którzy wjeżdżają na teren parkingu przy blokach...
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 11:51    Temat postu: Re: Gabinet Weterynaryjny

Red Park jako Deweloper w całym pionie pracowniczym ma naciągaczy tzn. osoby, z którymi rozmawiasz mówią to co chcesz usłyszeć (w większości mija się to z prawdą) byleby osiągnąć swój cel.
Podobnie jest z działem sprzedaży.

Z rok temu oferowali mi lokal usługowy w II Bloku ten z czerwonymi reklamami od strony I bloku i oferowali go z 2 miejscami postojowymi zewnętrznymi na WYŁĄCZNOŚĆ !!! chyba 137 i 138 dwa skrajne na środku placu.
Na pytanie, czy to nie jest teren wspólnoty, to kazała się nie martwić i powiedziała, że oni to załatwią, a te miejsca przynależą do lokalu.

Do transakcji nie doszło, nie wiem, czy miejsca byłyby w akcie na wyłączny użytek, ale albo oszukują nabywców, albo całą wspólnotę.
A robią to bo wiedzą, że i tak my nic z tym nie zrobimy, bo nie potrafimy się zebrać. Lawirują odpowiedziami, by zanim dojdzie do kłótni i wyjdzie na jaw ich każdy mały przekręt mieli już wszystko sprzedane i nikt nie mógł się do nich doczepić.
piotr_RP 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Czw Maj 15, 2014 22:06
Posty: 104
Skąd: Poznań-Dębiec

PostWysłany: Śro Kwi 24, 2019 22:09    Temat postu: Re: Gabinet Weterynaryjny

A ja też coś dodam, nie wiem czy wspólnota pierwszego bloku coś dostała od gabinetu wet, muszę spytać w ASMie , bo wg mnie reklama os 28 Czerwca nie powinna się znajdować. w akcie notarialnym chyba mamy, że deweloper może tam reklamy umieszczać. wg mnie to teren wspólnoty pierwszego bloku i nikt tez się nas o zdanie nie pytał.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama