portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
FanatykBMW 
   

Zaglądajacy


Wiek: 34
Dołączył: Pon Lip 22, 2019 15:28
Posty: 15
Skąd: Torun

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 15:36    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

I dokładnie gdybym wiedział dokładnie że budynek będzie odbierał wyglądem to nie wiem czy bym się zdecydował na zakup tego mieszkania gdyż miałem jeszcze inne możliwości wydania tych pieniędzy bo innego dewelopera na inne mieszkania ale to mnie skusił właśnie ten wygląd i niestety się okazało że jest klapa dlatego nie wiem czy budynek 4 będzie miał aż tak chętnych na kupno mieszkania bo niestety deweloper zmienia zdanie
antho08 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lip 23, 2019 16:54
Posty: 7
Skąd: poznań

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 16:59    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

Witam Wszystkich,

poszukuję przyszłych lokatorów z etapu 3, piętro 12. Ostatnio miałam możliwość wizyty w mieszkaniu na budowie i chciałabym skunsultować to co zaobserwowałam.

Pozdrawiam
FanatykBMW 
   

Zaglądajacy


Wiek: 34
Dołączył: Pon Lip 22, 2019 15:28
Posty: 15
Skąd: Torun

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 13:35    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

To można oglądać już swoje mieszkanie ?,)
antho08 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lip 23, 2019 16:54
Posty: 7
Skąd: poznań

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 20:51    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

Obejrzenie mieszkania i wejście na budowę jest możliwe w pewne dni tygodnia w ustalonych godzinach. Trzeba umówić się przez biuro sprzedaży. W zeszłym tygodniu było to możliwe w piątek od 15 do 17.
pawel7968 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Wto Lip 30, 2019 10:42
Posty: 3
Skąd: Poznań, Polska

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 14:43    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

Kolejny dowód na manipulacje dot. elewacji. Reklama 4 etapu przed biurem sprzedaży z elementami drewnianymi...


67654482_439550776662307_8549961412980506624_n.jpg

67654482_439550776662307_8549961412980506624_n.jpg


bezimienny 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pią Lip 26, 2019 15:52
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 19:33    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

Faktycznie, elewacja trzeciego budynku to lekkie nieporozumienie, ale otoczenie bydynku nr 2 to już dramat, w sumie nie lepiej wygląda przed biurem sprzedaży tego dewelopera. Reklamy o zielonym Dębcu mają się nijak do klepiska przed biurem czy zaniedbanego trawnika wokół budynku nr 2. Nie wspomnę już o ogródkach przy w/w budynku, to już jakiś koszmar. Nie można tego obsadzić zielenią ?, zniknąć to raczej nie zniknie ale może choć trochę zmieni obraz tego coraz brzydszego osiedla.
Ren100 
   

Początkujacy


Dołączył: Sob Sie 03, 2019 14:40
Posty: 9
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 9:38    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

W sprawie elewacji i wnętrza:
Uważam, iż wygląda marnie i tanio. Kupując mieszkanie w bud. C kierowałem się wyglądem bud. B, spacerowałem po wnętrzu, wrażenie robiło drewno, charakter rzekłbym hotelowy, bez wątpienia standard podwyższony. Pani z biura sprzedaży wspomniała podczas zakupu, że drewna będzie (uwaga!) mniej, gdyż nabywcy zgłaszają skargi, że jest zbyt ciemno i wnętrza w budynku C będą jaśniejsze.
Rację pewnie macie wszyscy, część osób po zapytaniu otrzymała jakieś zdawkowe i niezbyt pełne (jak ja) informacje, u innych przemilczano całkowicie tę kwestię.
Nie odpowiada mi stan zastany, wolałbym inny wygląd. Nie jest to jednak kwestia najważniejsza dla mnie. Ważna jest jakość wykonania mieszkań, ich solidność, co mi po elewacji, jeśli ściany będą pękać, a sufity spadać.
Bombel_EPKS 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2019 11:42
Posty: 93
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 16:54    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

Elewacja to pikuś w porównaniu z niezgodnościami mieszkań od południowej strony na XII piętrze ale jak napisał
FanatykBMW napisał:
mam nadzieję że wspólnota mieszkaniowa gdy będziemy już tam mieszkać razem Dojdziemy do kompromisu i będziemy walczyćć

Bo z tego co czytam na forum w obecnej formie i przy aktualnym zarządcy jest z tym problem. Być może po dołączeniu III etapu czas to zmienić Wink
jacekp123 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lip 19, 2018 20:48
Posty: 20
Skąd: luboń

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 16:48    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

Haha, jaśniejszy.. teraz elementy sa ciemniejsze, to jest jakis zart. Zeby bylo smieszniej laminaty drewnopodobne nie sa wcale drozsze od zwyklych laminatow. Pomijam, ze mozna po prostu bylo wybrac LADNY kolor. Nawet tanszy, ale ladny.

Nie zmienimy juz plytek, nie zmienimy juz tych laminatow. Ale zadbajmy chociaz o zmiane zarowek na cieplejsze, o montaz lustra przy skrzynkach pocztowych, takie male detale, ktore sa realne...
lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 20:03    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

Bombel_EPKS napisał:

Być może po dołączeniu III etapu czas to zmienić Wink


Każdy z etapów ma oddzielną wspólnotę więc niestety nie masz do czego się dołączyć.

Pozdrawiam
Bombel_EPKS 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2019 11:42
Posty: 93
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 14:37    Temat postu: Re: Elewacja - budynek C/etap 3 - RED PARK

Czyli powtórka z rozrywki, zarządca wybrany przez dewelopera na rok, a potem zmiana.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama