portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Parkomat na galeri dębiec
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Parkomat na galeri dębiec

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
koko13 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Maj 24, 2014 11:38
Posty: 28
Skąd: Poznań-Wilda

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 9:59    Temat postu: Parkomat na galeri dębiec

Koniec parkowania wczoraj zauważyłem parkomat przy wejściu do galerii
Karino 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Nie Maj 31, 2015 11:24
Posty: 16
Skąd: poznań

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 14:26    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Parkować nadal można pod galerią, tyle że z ograniczeniami. 120 minut gratis, potem już trzeba płacić.
Bombel_EPKS 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2019 11:42
Posty: 93
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 18:21    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Coraz powszechniejsza praktyka wśród galerii czy marketów. Wobec zbyt małej ilości miejsc parkingowych mieszkańcy zaczęli parkować na prywatnych parkingach, a zarządcom sklepów się to nie spodobało i w tej chwili przy większości z nich jest już jakiś system poboru opłat za postój dłuższy niż na czas zwykłych zakupów.
mieszkaniecRedPark 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 03, 2014 12:32
Posty: 17
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 20:08    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Kupując mieszkanie w 1 etapie, w biurze sprzedaży wielokrotnie zapewniano nas, że parking przy galerii będzie dla nas ZAWSZE dostępny aż do zakończenia budowy całego osiedla i oddania wymaganej liczby miejsc postojowych. Deweloper jak każdy inny - byle sprzedać wcisną każdy kit...
Z ciekawości - czy mieszkańcy 2 etapu lub 3 etapu również dostawali takie zapewnienia, gdy pytali o dostępność miejsc parkingowych?
Bombel_EPKS 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2019 11:42
Posty: 93
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 11:31    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

mieszkaniecRedPark napisał:
Z ciekawości - czy mieszkańcy 2 etapu lub 3 etapu również dostawali takie zapewnienia, gdy pytali o dostępność miejsc parkingowych?

Nigdy nie słyszałem o czymś takim, na żadnym etapie zakupu mieszkania.
Przemas11 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Gru 02, 2017 14:23
Posty: 21
Skąd: Poznan

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 21:23    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Mnie przy kupowaniu mieszkania w drugim etapie tez zapewniamy ze parking będzie bezpłatny do czasu oddania całej inwestycji.

Od razu wiedziałem ze jest to ściema biura sprzedaży Smile
amoroza 
   

Stały bywalec


Wiek: 57
Dołączył: Pon Wrz 11, 2017 21:03
Posty: 89
Skąd: poznań

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 7:16    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Witam
Galeria Dębiec została sprzedana przez Red Park stąd nowy właściciel wprowadza parkomaty. Mam nadzieję, że nie zburzy galerii.
maniek_poz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Mar 06, 2016 16:59
Posty: 21
Skąd: poznań

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 11:36    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Ja słyszałem o planach zburzenia galerii i w zamian miały by powstac kolejne etapy red parku 5,6,7 i 8. Jeszcze trochę A będziemy musieli płacić za dojazd do własnego osiedla (wspólna droga galerii wraz z wjazdem na osiedle)
amoroza 
   

Stały bywalec


Wiek: 57
Dołączył: Pon Wrz 11, 2017 21:03
Posty: 89
Skąd: poznań

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 12:26    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Teraz wszystko jest możliwe. Tylko to jest inny inwestor. Mam nadzieję, że w akcie notarialnym są wzmianki o służebności drogi dojazdowej do naszego osiedla.
P. S. Nie wiem czy to plotki, ale 4 etap nie będzie budowany przez Red Park tylko przez innego inwestora.
maniek_poz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Mar 06, 2016 16:59
Posty: 21
Skąd: poznań

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 13:49    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Może Oni będą w stanie udzielić nam informacji...


IMG_20190827_134250.jpg

IMG_20190827_134250.jpg


lukas-44 
   

Forumowicz


Dołączył: Sob Paź 03, 2015 12:12
Posty: 113
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 18:24    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

maniek_poz napisał:
Jeszcze trochę A będziemy musieli płacić za dojazd do własnego osiedla (wspólna droga galerii wraz z wjazdem na osiedle)


Masz w akcie służebność bezterminową i niedopłatną.


amoroza napisał:
Mam nadzieję, że w akcie notarialnym są wzmianki o służebności drogi dojazdowej do naszego osiedla.


Tak jest.

amoroza napisał:
Tylko to jest inny inwestor.


Skąd informacja, że Red Park sprzedał Galerię? Z tego dokumentu wynika, że zmienił się zarządca. Poprzedni Zarządca Galerii był nieefektywny, przez 5 lat nie potrafił wynająć powierzchni handlowej więc w sumie nie ma co się dziwić, że go zmienili na kogoś z doświadczeniem.

Będzie dobrze, oby Wink

Pozdrawiam
maniek_poz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Nie Mar 06, 2016 16:59
Posty: 21
Skąd: poznań

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 18:57    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Zmienił się właściciel Galerii. Informacje takie wraz z dokumentem ktore załączyłem posiadam od jednego z najemcow galerii. Na pocieszenie powiem że niedawno zostały przedłużone umowy dla najemcow także jeszcze kilka lat galeria powinna istnieć.
sowhat 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Wto Wrz 03, 2019 8:32
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 8:34    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

mieszkaniecRedPark napisał:

Z ciekawości - czy mieszkańcy 2 etapu lub 3 etapu również dostawali takie zapewnienia, gdy pytali o dostępność miejsc parkingowych?


Tak, w czasie rozmowy nt mieszkania w III etapie pani zapewniała, że problemu z parkingiem nie będzie, bo mieszkańcy mogą parkować pod galerią.
buczki 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Wto Lis 15, 2016 21:02
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 21:44    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Witam, przyznam szczerze że mamy teraz duży problem z parkowaniem. Nie mamy miejsca w hali garażowej. Chcieliśmy wykupić abonament na parkowanie na terenie Galerii Dębiec, ale okazało się że wszystkie miejsca są już sprzedane. Nowy właściciel Galerii przeznaczył jedynie 50 miejsc parkingowych. Firma Projekt-parking powiedziała że sprzedaż miejsc odbywała się już od lipca. Czy ktoś z Państwa miał taką informację?
Larry1 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Wrz 17, 2014 16:45
Posty: 6
Skąd: P-ń

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 23:46    Temat postu: Re: Parkomat na galeri dębiec

Na drzwiach galerii było ogłoszenie o możliwości wynajęcia miejsca. Widniało na pewno pod koniec lipca.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama