portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » Zepsuty domofon (etap III)
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zepsuty domofon (etap III)

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Aranval 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pią Wrz 06, 2019 12:30
Posty: 13
Skąd: Wildy

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 11:29    Temat postu: Zepsuty domofon (etap III)

Witam,

Chciałam zapytać czy spotkał się ktoś z problemem wyjącego domofonu przy próbie dzwonienia do mieszkania? Bo jak ktoś z moich gości próbuje się do mnie dodzwonić to zawsze kończy się to wyciem domofonu a w domu żadnego dźwięku, że ktoś do mnie dzwoni nie ma.
pawel694 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Sty 05, 2018 23:36
Posty: 45
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 10:44    Temat postu: Re: Zepsuty domofon (etap III)

Ja spotkałem się z tym problemem. W ubiegłym tygodniu będąc w mieszkaniu nie słyszałem domofonu, a podczas dzwonienia ponoć strasznie hałasował.
lakim80 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 15, 2019 7:07
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 16:26    Temat postu: Re: Zepsuty domofon (etap III)

Potwierdzam, że domofon nie działa tylko wyje - było to zgłaszane i cisza. Wejście do bloku cały czas otwarte i niezabezpieczone. Ogólnie to dużo rzeczy zepsutych, od klatki schodowej, dwukrotny brak ogrzewania w ciągu tygodnia, częsty poranny brak prądu na klatkach schodowych i ostatnie zalanie poziomu zero z niedziałającymi windami. Porażka.
Bombel_EPKS 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2019 11:42
Posty: 93
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 11:35    Temat postu: Re: Zepsuty domofon (etap III)

Domofony od początku są awaryjne bo każde rozłączenie aparatu np. do szpachlowania czy malowania ścian powoduje rozkodowanie. Ponadto najprawdopodobniej w którymś z mieszkań domofon robi zwarcie całego systemu, a do części mieszkań nie ma w ogóle dostępu, więc dopóki nie zostanie to w całości sprawdzone to sytuacja będzie się niestety powtarzać...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama