portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań RED PARK - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » RED PARK - sprawy osiedlowe » Forum » IV etap opóźnienie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

IV etap opóźnienie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sowhat 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Wto Wrz 03, 2019 8:32
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Mar 25, 2020 10:44    Temat postu: IV etap opóźnienie

Witam,
Czy wiadomo coś na temat opóźnień w budowie IV etapu z powodu epidemii? Czy na budowie nadal ktoś się kręci czy może jednak deweloper zarządził (albo został zmuszony do tego odgórnie Smile ) przerwę?
pawel694 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Sty 05, 2018 23:36
Posty: 45
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Mar 25, 2020 14:21    Temat postu: Re: IV etap opóźnienie

Kręcić się kręcą, stukają codziennie od 7, ale czy mają jakieś opóźnienia to nie wiem
Bombel_EPKS 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2019 11:42
Posty: 93
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 17:42    Temat postu: Re: IV etap opóźnienie

Nawet jeżeli będzie opóźnienie na budowie to zapewne dowiesz się tego w ostatniej chwili, tak jak w przypadku III etapu, kiedy do 15 maja 2019 r. miała zakończyć się budowa Razz a deweloper jeszcze jakiś czas później zapewniał, że wszystko idzie zgodnie z harmonogramem Razz ba zimą ubiegłego roku nawet wyprzedzał harmonogram robót. Jak było w rzeczywistości i że budynek III etapu uzyskał pozwolenie na użytkowanie dopiero na początku sierpnia wszyscy wiemy... Razz
lakim80 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 15, 2019 7:07
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 7:26    Temat postu: Re: IV etap opóźnienie

Wydaje się bardzo prawdopodobne, że opóźnienie już jest. Podczas budowy 3 etapu w analogicznym okresie do zakończenia budowy, blok był już na wysokości 4-5 piętra. Teraz raptem kończą parter.
pawel694 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Sty 05, 2018 23:36
Posty: 45
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 9:43    Temat postu: Re: IV etap opóźnienie

Przyciśnijcie dewelopera o zakup progów i dodatkowych zamków razem z drzwiami wejściowymi do mieszkań... Koszt zakupu przez dewelopera na pewno będzie niższy niż indywidualny w przyszłości, a według osoby z firmy montującej drzwi i tak większość lokatorów montuje te rzeczy na własną rękę.
Bombel_EPKS 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2019 11:42
Posty: 93
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 11:10    Temat postu: Re: IV etap opóźnienie

pawel694 ja od tego samego serwisanta słyszałem, że są nawet deweloperzy, którzy nie montują w drzwiach wizjera twierdząc, że po co lokatorom judasz skoro na osiedlu jest ochroniarz Rotfl więc wcale mnie nie zdziwi jak w IV etapie drzwi będą lite bez dziury jak do piwnicy Razz
pawel694 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Sty 05, 2018 23:36
Posty: 45
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 11:24    Temat postu: Re: IV etap opóźnienie

Wcale bym się nie zdziwił. Absurd goni absurd, podobnie jak listwa opadająca, która ponoć nie ma prawa działać przy tak wykończonej posadzce w korytarzach, a mimo to jest zamontowana.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama